PO NA MAHNIT AKOMA MË SHUMË/ Përveç se aktor, i biri i Amit dhe Ermalit paska një super talent! – AlpeGossip
PO NA MAHNIT AKOMA MË SHUMË/ Përveç se aktor, i biri i Amit dhe Ermalit paska një super talent!

PO NA MAHNIT AKOMA MË SHUMË/ Përveç se aktor, i biri i Amit dhe Ermalit paska një super talent!

Amarda Toska, bizneswoman e famshme shqiptare dhe gjithashtu ish moderatore e njohur, është një nga personazhet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston fotot e video si nga jeta e saj personale ashtu dhe nga ajo profesionale.

Së fundmi duket se Ami dhe familja e saj kanë udhëtuar drejt Pragës nga ku mund ta shohim përmes videove se po kënaqen shumë. Ditën e sotme ajo ka postuar një foto në storyn e saj në instagram ku duket tepër moderne e kombinuar me të zezë dhe të kuqe.

Fotoja është e kapur shumë bukur por gjejeni nga kush është shkrepur? Nga Joeli i vogël i Amit dhe Ermalit. Mesa duket përveç se aktor, Joeli qenka dhe shumë i talentuar për fotografi. /AlpeGossip.al