E PRISNIT/ Noizy dhe Dafina Zeqiri paskan të njëjtin problem (FOTO) – AlpeGossip
E PRISNIT/ Noizy dhe Dafina Zeqiri paskan të njëjtin problem (FOTO)

E PRISNIT/ Noizy dhe Dafina Zeqiri paskan të njëjtin problem (FOTO)

Në fillim Dafina dhe Noizy nuk kishin një marrëdhënie të mirë dhe e gjitha për shkak të armiqësisë së reperit shqiptar dhe Ledrit.

Vite më vonë u rregullua jo vetëm miqësia mes reperave por edhe ajo mes Noizyt dhe Dafina Zeqirit. Ata të dy edhe takohen bashkë sa herë ndodhen në Shqipëri ose në Amerikë. Por këtë here, nëpërmjet postimeve të njëjta kanë treguar se i shqetëson i njëjti problem. Noizy publikoi një foto-meme sipas ku tregohej si mund të reagonin shqiptarët e Kosovës kur nuk e kuptonin theksin e shqipatrëve të Shqipërisë. Menjëherë Duffye e ripostoi foton në Instastorien e saj duke treguar se e shqetëson e njëjta gjë