Uindi feston ditëlindjen dhe Enca nuk kursehet: Shihni si e uron të motrën (FOTO) – AlpeGossip
Uindi feston ditëlindjen dhe Enca nuk kursehet: Shihni si e uron të motrën (FOTO)

Uindi feston ditëlindjen dhe Enca nuk kursehet: Shihni si e uron të motrën (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia i ka emocionuar të gjithë me urimin e saj për ditëlindjen e motrës, Uindi, e cila nuk është një personazh i panjohur për publikun shqiptar.

Motra e Encës është një vajzë seksi e pasionuar pas make-up-it. Në ditën e saj speciale këngëtarja e njohur nuk i ka kursyer fjalën për motrën e saj të vogël.

“Urime ditëlindjen motra ime e vogël, je rritur zyrtarisht tani. Jeni vajza më e mençur dhe zemërmirë që unë di. Jam shumë krenare me ty dhe e di që shumë shpejtë do të bëhesh një shefe e madhe”, ishin fjalët e Encës me rastin e ditëlindjes së motrës.