“NUK KAM QENË KURRË…”/ Olta Boka tregon se çfarë e ka gjetur pas shtatzënisë (FOTO) – AlpeGossip
“NUK KAM QENË KURRË…”/ Olta Boka tregon se çfarë e ka gjetur pas shtatzënisë (FOTO)

“NUK KAM QENË KURRË…”/ Olta Boka tregon se çfarë e ka gjetur pas shtatzënisë (FOTO)

Pak muaj më parë, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. Dyshja po përjeton momentet më të bukura, por përveç tyre Olta ka ndarë shpesh edhe ndryshimet që i kanë ndodhur. Edhe së fundmi, ajo ka treguar se i ka ndodhur diçka e çuditshme. Olta nuk i ka pas konsumuar kurrë ëmbēlsirat, por pas lindjes këngëtarja vdes për ëmbëlsira dhe kjo i bën shumë habi.”Nuk kam qenë kurrë tip ëmbëlsirash. Me ditë t’i kisha në shtëpi dhe s’më shkonte ndërmend t’i haja. Pooorr pas shtatzënisë tani i grijjjj! Cfarë ka ndodhur me muaa?”, shkruan Olta.