FRYMËZUAR NGA LADY DIANA/ Si e kombinon Kate Middleton pallton e kuqe (FOTOT) – AlpeGossip
FRYMËZUAR NGA LADY DIANA/ Si e kombinon Kate Middleton pallton e kuqe (FOTOT)

FRYMËZUAR NGA LADY DIANA/ Si e kombinon Kate Middleton pallton e kuqe (FOTOT)

Sa e vështirë mund të jetë të kombinosh një pallto të kuqe? Varet. Mjafton një detaj i vogël për ta bërë veshjen të duket e ngarkuar, për sa kohë vetë e kuqja tërheq mjaftueshëm vëmendje. Megjithatë, Kate Middleton di si të jetë e kujdesshme.

Frymëzuar nga Lady Diana: Si e kombinon Kate Middleton pallton e kuqe

Dukesha u pa së fundmi në publik për të prezantuar fushatën për fotografitë Hold Still, një projekt i drejtuar nga ajo që ka si qëllim krijimin e një koleksioni unik me portrete të njerëzve gjatë karantinës. Kate mbante veshur një bluzë të bardhë dhe pantallona të zeza në gjatësi mbi kyçin e këmbës.

Frymëzuar nga Lady Diana: Si e kombinon Kate Middleton pallton e kuqe

Frymëzuar nga Lady Diana: Si e kombinon Kate Middleton pallton e kuqe

Kombinimi duket si një frymëzim nga veshja e Lady Diana-s në vitin 1994, në Zvicër. Çanta e vogël e dorës është gjithashtu e ngjashme.

Frymëzuar nga Lady Diana: Si e kombinon Kate Middleton pallton e kuqe