BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Princ Lekës dhe Elia Zaharia (FOTO) – AlpeGossip
BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Princ Lekës dhe Elia Zaharia (FOTO)

BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Princ Lekës dhe Elia Zaharia (FOTO)

Janë bërë prindër për herë të parë Princ Leka dhe Elia Zaharia . Kjo e fundit ka sjellë në jetë një vajzë.

Elia Zaharia ka lindur vajzën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Prindër për herë të parë, zbulohet emri i

Sakaq, bëhet me dije se çifti e kanë pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, nga nëna e Lekës.

Gjithashtu bëhet e ditur se vogëlushja gëzon shëndet të plotë dhe mesa duket ky moment është më i rëndësishmi në jetën e çiftit.

Prindër për herë të parë, zbulohet emri i

Prindër për herë të parë, zbulohet emri i

Prindër për herë të parë, zbulohet emri i