Upss! Elita “turpëron” Gjikon, i dalin sheshit duke kapur peshkaqenin (VIDEO) – AlpeGossip
Upss! Elita “turpëron” Gjikon, i dalin sheshit duke kapur peshkaqenin (VIDEO)

Upss! Elita “turpëron” Gjikon, i dalin sheshit duke kapur peshkaqenin (VIDEO)

Ata janë çifti më i komentuar i showbizz-it. Ndërsa së fundmi janë duke shijuar pushimet në Maldive. Teksa janë duke kaluar momente të bukura në vendin tropikal çifti nuk kanë hezituar t’i ndajnë edhe me ndjekësit në rrjetet sociale. Është fjala për repin Gjiko dhe të dashurën e tij Elita Rudi.

Kjo e fundit e ka ‘nxjerrë zbuluar’ këngëtarin. Në një video të publikuar në Instastory nga Elita, Gjiko shfaqet i mbuluar vetëm më nje peshqir teksa vrapon pas një peshkaqeni. Mirëpo kur peshqiri fillon ti bjerë këngëtari kuptohet që nuk ka veshur mbathje.