FITORJA E ARILENËS/ Elvana Gjata injoron fansen e vogël, vogëlushja i qëndron me lule në duar tek dera, qan pas refuzimit (VIDEO) – AlpeGossip
FITORJA E ARILENËS/ Elvana Gjata injoron fansen e vogël, vogëlushja i qëndron me lule në duar tek dera, qan pas refuzimit (VIDEO)

FITORJA E ARILENËS/ Elvana Gjata injoron fansen e vogël, vogëlushja i qëndron me lule në duar tek dera, qan pas refuzimit (VIDEO)

 

Pas festivalit të 58 të Këngës në RTSH, këngëtarja e Elvana Gjata u largua, mesa duket e mërzitur pasi nuk mundi dot të rrëmbente çmimin e parë. JOQ ka publikuar një video, jashtë Pallatit të Kongreseve, ku shihet një fanse e Elvanës, e cila është me lule në duar, kërkon që t’ja dhurojë këngëtares. Por kjo e fundit e refuzon.

Me lule dhe letër në duar, vajza preket dhe nis e qan… 😕

Gepostet von JOQ Albania am Mittwoch, 25. Dezember 2019