SUPER FESTË/ Dalin pamjet nga 25 vjetori i Nevina Shtyllës (FOTO) – AlpeGossip
SUPER FESTË/ Dalin pamjet nga 25 vjetori i Nevina Shtyllës (FOTO)

SUPER FESTË/ Dalin pamjet nga 25 vjetori i Nevina Shtyllës (FOTO)

Moderatorja e njohur e spektaklit “E Diell”, Nevina Shtylla mbrëmjen e djeshme ka festuar ditëlindjen. Ajo ka mbushur 25 vjeçe dhe ka mbledhur të gjithë miqtë dhe kolegët e saj në një festën në një nga lokalet e Tiranës.

Të pranishëm në ditëlindjen e  saj ishin, Fjoralba Ponari, Dj Sardi, Sara Kolami etj të cilët vendosën ta suprizojnë Nevinën me një tortë madhështore në të cilën shkruhej “E diell” dhe një urim shumë i ëmbël nga stafi.

“Urime ditëlindjen për më të mirën nga stafi më i bukur”, shkruhej përmbi tortën e madhe që Nevina u habit kur e pa.