REVOLTOHET GETOAR SELIMI/ Reperi ka një mesazh për ata që e urrejnë: Unë jam më i miri – AlpeGossip
REVOLTOHET GETOAR SELIMI/ Reperi ka një mesazh për ata që e urrejnë: Unë jam më i miri

REVOLTOHET GETOAR SELIMI/ Reperi ka një mesazh për ata që e urrejnë: Unë jam më i miri

Getoar Selimi është një prej reperave shqiptar më të sukseshëm, i cili tërheq vëmendjen e fansave jo vetëm më projektet e tij muzikore, por edhe me jetën e tij luksoze. Pushimet super luksoze dhe veshjet super të shtrenjta janë ato që e karakterizojnë Getoarin, por edhe bashkëshorten e tij Marina Vjollca.

Mirëpo jo të pakta janë rastet që ai xhelozohet si për arritjet e tij artistike, por edhe për jetën luksoze që bën. Me sa duket kjo gjë e ka revoltuar Getoarin dhe mbrëmjen e djeshme ai ka postuar në Instastory dy thënie të cilat vijnë si një kundërpërgjigje ndaj gjithë atyre që e xhelozojnë, apo e urrjenë atë.

“Kur personat që ti nuk i njeh të urrejnë, kjo ndodh kur ti je më i miri”, shkruhet në njërin prej postimeve të tij.

Por Getoari nuk mjaftohet me kaq dhe ka bërë edhee një postim të dytë.

“Urrejtësit, njerëzit që në fshehtësi dëshirojnë të jenë ju”, shkruan Getoari në postimin e tij të dytë.