FIKSOHET KEQ PAS MALUMËS/ Këngëtarja Shqiptare e quan “PAPI”… (FOTO) – AlpeGossip
FIKSOHET KEQ PAS MALUMËS/ Këngëtarja Shqiptare e quan “PAPI”… (FOTO)

FIKSOHET KEQ PAS MALUMËS/ Këngëtarja Shqiptare e quan “PAPI”… (FOTO)

Maluma dhe Shakira janë dy ndër këngëtarët latinë më të mirë në të gjithë botën dhe bashkëpunimet e tyre kanë rezultuar shumë të suksesshëm. Dy yjet kolumbiane për këtë verë janë kthyer me një këngë të re me titull “Clandestino” që flet për një histori dashurie klandestine. Fillimisht është publikuar versioni audio i këngës, ndërkohë që tani ka dalë edhe videoklipi për të cilin Maluma ka publikuar një foto në Instagram ku fton mbi 34 milionë ndjekësit e tij ta shohin në YouTube. E mes tyre që e panë klipin është edhe këngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha e cila i komentoi “Okayyyy Papiii”

Papi është një term që përdoret për të treguar afeksion ndaj një mashkulli, tamam si “daddy” në anglisht. Nuk e dimë si është marrëdhënia e tyre, por do na pëlqente një bashkëpunim.