GUXUAN NË LOOK/ Jo vetëm femrat, tashmë edhe meshkujt VIP transformohen në… bjondë (FOTOT) – AlpeGossip
GUXUAN NË LOOK/ Jo vetëm femrat, tashmë edhe meshkujt VIP transformohen në… bjondë (FOTOT)

GUXUAN NË LOOK/ Jo vetëm femrat, tashmë edhe meshkujt VIP transformohen në… bjondë (FOTOT)

Shpesh herë kemi folur vetëm për vajzat e showbizzit shqiptar të cilat kanë ndryshuar look, por këtë herë gjithçka ndryshon, janë djemtë VIP-a ata që kanë guxuar me pamjen e tyre.

Ndryshimi i ngjyrës së flokëve tashmë nuk është tunduese vetëm për femrat, por tani kjo ka hyrë në modë edhe për meshkujt.

Ka pasur shumë VIP-a shqiptarë të cilët kanë rënë në sy me look-un e tyre, ata nga brunë u transformuan në bjondë dhe u përfolën shumë në media.

Alpegossip.al ju sjell me foto disa nga meshkujt e showbizzit shqiptar të cilët u transformuan në bjondë.

Rezart Veleshnja i cili ishte edhe personazhi i fundit VIP që ndryshoi look.

No description available.

Butrint Imeri

No description available.

Majk Veli

No description available.

Fero Fera

No description available.

Bruno

No description available.

Alban Ramosaj

No description available.

Besniku

No description available.