PASI BËRI LIDHJEN PUBLIKE/ Hueyda zbulon raportin e të dashurit me djalin (VIDEO) – AlpeGossip
PASI BËRI LIDHJEN PUBLIKE/ Hueyda zbulon raportin e të dashurit me djalin (VIDEO)

PASI BËRI LIDHJEN PUBLIKE/ Hueyda zbulon raportin e të dashurit me djalin (VIDEO)

Pas divorcit të bujshëm nga bashkëshorti francezë, pak muaj më parë ish balerina Hueyda El Saied pranoi publikisht se është në një lidhje me mikun e saj Tier i cili kishte 5 vjet që e dashuronte Hueydën pavarësisht se ajo ishte e martuar.

Ditën e sotme, në Luksemburg është festa e nënës dhe nëpërmjet disa videove të postuara në Instastory, Hueyda ka zbuluar se ka dal të festojë së bashku me djalin Gabrien, vjehrrën dhe partnerin e saj.

Nëpërmjet videove ajo ka zbuluar se Tier me djalin kanë një marrëdhënie shumë të mirë dhe se dhe Hueyda me vjehrrën shkojnë mjaft mirë.