“JENI THJESHT VAJZA SEKSI TË PASURA”/ Bella Hadid i kthen fansit përgjigjen epike (FOTO) – AlpeGossip
“JENI THJESHT VAJZA SEKSI TË PASURA”/ Bella Hadid i kthen fansit përgjigjen epike (FOTO)

“JENI THJESHT VAJZA SEKSI TË PASURA”/ Bella Hadid i kthen fansit përgjigjen epike (FOTO)

Bella Hadid dhe Kendall Jenner sfiluan dje në Javën e Modës në Parisë për “Off White”.

Të veshura me të bardha, vajzat bënin mjaft figurë teksa hapën shfaqjen, ndërsa fotot e tyre u publikuan kudo në Instagram.

Por në një foto të publikuar nga “VMagazine”, Bella Hadid nuk mund të rrinte pa komentuar, pasi lexoi një koment aspak pozitiv për veten dhe shoqen e saj.

“Këto nuk janë supermodele. Ato nuk mund të ecin. Nuk kanë hijeshi. Të ngadalta dhe pa shkëlqim fare. Ato janë vajza seksi të pasura”.

Ky koment ka rëndë në syrin e modeles Hadid e cila i kthehet komentuesit dhëmbë për dhëmbë:

“Herën tjetër kur të ecësh në pasarelë më thuaj si do të shkojë”.