BRAKTIS GRUAN NË DITËN E DASMËS/ Arsyeja do t’ju habisë! – AlpeGossip
BRAKTIS GRUAN NË DITËN E DASMËS/ Arsyeja do t’ju habisë!

BRAKTIS GRUAN NË DITËN E DASMËS/ Arsyeja do t’ju habisë!

Ditën e dasmës, një burrë dyshohet se nuk ka pranuar që të martohet me nusen e tij pasi sipas tij ajo kalonte shumë kohë në internet.

Ndërkohë që nusja dhe familja e saj po prisnin dhëndrin, nga qyteti i Amrohas në shtetin e Uttar Pradeshit, për t’u shfaqur në ditën e dasmës së tyre më 5 shtator, ai nuk po dukej.

Kështu babai i nuses dërgoi vëllain e tij tek shtëpia e dhwndrit për të parë se çfarë kishte ndodhur, sipas agjencisë aziatike të lajmeve ANI.

Në ato momente burri pohoi se gruaja sipas tij ishte ishte “jo e mirë”, sepse ajo kalonte shumë kohë duke biseduar në internet.

“Ne ishim duke pritur për familjen e dhëndrit. Kur ata nuk u ngritën, shkuam në shtëpinë e tyre. Djali nuk pranoi të martohej me vajzën time, duke pretenduar se ajo nuk është e mirë pasi shpenzon shumë kohë në WhatsApp, “citon babai i nuses shkruan Rusia Today.