TAYNA NUK NDALET/ Këngëtarja ndryshon sërish “look” (FOTO) – AlpeGossip
TAYNA NUK NDALET/ Këngëtarja ndryshon sërish “look” (FOTO)

TAYNA NUK NDALET/ Këngëtarja ndryshon sërish “look” (FOTO)

Reperja e njohur, Tayna, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të ndryshimeve të shpeshta në ‘look’.

Ajo gjithmonë eksperimenton me pamjen e saj, duke qenë sa më pranë trendeve të fundit. Edhe së fundmi, Tayna ka vendosur të ndryshojë sërish. Ajo është shfaqur me flokë të gjatë ngjyrë rozë. Fansat kanë shpërthyer menjëherë në pyetje për projektet e saj të reja.

Kujtojmë se Tayna udhëtoi drejt Zvicrës kur Kosova ishte në karantinë, për të xhiruar klipin e saj të ri, i cili me siguri do të publikohet shumë shpejt dhe do të jetë pa diskutim një hit.