Mori 1000 urime, por me siguri urim si i Xhemit, jo! E uron me FOTON që do ju fusë të dridhurat - AlpeGossip
Mori 1000 urime, por me siguri urim si i Xhemit, jo! E uron me FOTON që do ju fusë të dridhurat

Mori 1000 urime, por me siguri urim si i Xhemit, jo! E uron me FOTON që do ju fusë të dridhurat

Arbana Osmani dhe Xheni janë dy moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, padyshim koha e gjatë para kameras dhe publikut i ka bërë shumë të zonjat dhe shembuj për të rinjtë që duan të ndjekin rrugën e medias dhe televizionit.

Arbana sot ka ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim nga Xhemi.

Kjo e fundit ka postuar në Instastory një foto të Arbanës duke mbajtur një krokodil të vogël që shumë pak veta do kishin guxim ta bënin.

“Nuk ka asnjë tjetër si ty”, është mbishkrimi që Xhemi i ka lënë fotos së mikeshës së saj të ngushtë, Arbanës.