“PROBLEME ME LIGJIN”/ Këto janë artistet që u kapën me drogë: Nga Tuna tek Baby-G (FOTO) – AlpeGossip
“PROBLEME ME LIGJIN”/ Këto janë artistet që u kapën me drogë: Nga Tuna tek Baby-G (FOTO)

“PROBLEME ME LIGJIN”/ Këto janë artistet që u kapën me drogë: Nga Tuna tek Baby-G (FOTO)

Kur përmendin problemet me ligjin dihet se as femrat e ekranit shqiptar nuk i kanë shpëtuar këtyre “telasheve”. Jo vetëm vip-at e huaj janë përfshirë në skandale të mëdha si vrasjet ,droga,vjedhjet apo përdhunimet.

Skandalet e tilla kanë prekur edhe showbizin shqiptar. Telasheve nuk u kanë shpëtuar as disa nga këngëtaret e njohura,të cilat janë kapur me drogë dhe kanë përfunduar në polici apo si në rastin e djeshëm të “Baby G”që ndodhet ende në psikiatri.

Ne iu njohim me disa nga rastet më të bujshem kur artistet shqiptare janë kapur me lëndë narkotike:

Tuna 

Gordana Kingji

Liljana Kondakçiu

Gozman Karaca

Valbona Xeka

AlpeNews.al