I KAPIN MAT BASHKË MAT BASHKËSHORTIN ME TJETËR! Shpërthen Rezarta: “Ti s’je në rregull, të kanë bërë foto?!” – AlpeGossip
I KAPIN MAT BASHKË MAT BASHKËSHORTIN ME TJETËR! Shpërthen Rezarta: “Ti s’je në rregull, të kanë bërë foto?!”

I KAPIN MAT BASHKË MAT BASHKËSHORTIN ME TJETËR! Shpërthen Rezarta: “Ti s’je në rregull, të kanë bërë foto?!”

Rezarta Shkurta është bërë pjesë e një kamere të fshehtë të organizuar nga emisioni “Thumb On”, i cili nis të dielën.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka publikuar video-promon e emisionit, ku shfaqet e kapur në një situatë mjaft të vështirë: tradhtia e bashkëshortit Ermal Hoxha.

Situata është krijuar e tillë që Rezarta të mendojë se bashkëshorti është kapur mat me një femër dhe gazetari do t’i publikojë fotot.

Ajo dëgjohet teksa merr bashkëshortin në telefon për t’i kërkuar llogari dhe biseda rrjedh kështu:

“Për sa mund të vish se dua të flasim çik. Hajde se po të pres”

“Ku ishe pardje ti? Ishe me Landin apo me Landën”.

Të kishin bërë foto. Ermal Hoxha s’je në rregull më duket. Të ka fluturuar tepeleku. Pra ti po shqetësohesh që të ruaj unë imazhin ***”, thotë Rezarta me tone të larta.

Vazhdimin e bisedës na mbetet ta mësojmë të dielën në “Thumb on”.