“U RRITE TANI DHE PSE…”/ Flori hyri posaçërisht mbrëmë në Instagram për vëllain e tij! (FOTO) – AlpeGossip
“U RRITE TANI DHE PSE…”/ Flori hyri posaçërisht mbrëmë në Instagram për vëllain e tij! (FOTO)

“U RRITE TANI DHE PSE…”/ Flori hyri posaçërisht mbrëmë në Instagram për vëllain e tij! (FOTO)

Flori Mumajesi ka kohë që qëndron larg rrjeteve sociale! Postimet e vetme që i shohim t’i bëjë janë ato mbi projektet e reja të kolegëve të tij.

Por së fundi, Flori hyri në Instagram posaçërisht për të uruar vëllain e tij të vogël.

Bëhet fjalë për Brunon i cili ka ditëlindjen, dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë një urim special nga kantautori.

“Gëzuar ditëlindjen, u rrite tani dhe pse për vëllezërit e tu gjithmonë do mbetesh më i vogli”, shkruan Flori.

Bruno dhe Flori janë miq të ngushtë dhe kanë krijuar bashkë hitet më të veçanta shqiptare.

Bashkëpunimet e tyre janë tepër të suksesshme, por marrëdhënia e tyre është super edhe përtej punës!