“O NË MËNYRËN E TIJ O S’KA/ Keisi ndan videot intime me Stresin:Të paktën më mban mbi…(FOTO) – AlpeGossip
“O NË MËNYRËN E TIJ O S’KA/ Keisi ndan videot intime me Stresin:Të paktën më mban mbi…(FOTO)

“O NË MËNYRËN E TIJ O S’KA/ Keisi ndan videot intime me Stresin:Të paktën më mban mbi…(FOTO)

Stresi vazhdon të vuajë dënimin e tij pasi u vu në pranga nga policia i akuzuar për trafik i ëndësh narkotike dhe armëmbajtej paleje.
Ndërkohë Keisi nuk nuk i ka ndalur postimet e saj ku tegon se dita ditës mungon dhe më tepër partneri i saj. Këtë her ajo ka ndarë një video nga pushimet verore ku tregon se si Stresit i pëlqen të zhyten në pishinë.

‘O në mënyrën e tij o s’ka, por të paktën më mban mbi shpatulla’ shkruan Kesi në ostmin e saj.