PAS FOTOVE ME KIARËN/ Në Instagram-in e Butrint Imerit po ndodhin çudira – AlpeGossip
PAS FOTOVE ME KIARËN/ Në Instagram-in e Butrint Imerit po ndodhin çudira

PAS FOTOVE ME KIARËN/ Në Instagram-in e Butrint Imerit po ndodhin çudira

Para pak ditëve, Butrint Imeri vendosi të çmendë fansat e tij, të cilët janë shumë të zjarrtë, duke publikuar një foto me partneren e përfolur Kiara Tito.

Edhe Kiara postoi gjithashtu foto nga e njejta ditë në Instagram-in e saj, bashkë me titullin e këngës së ardhshme, “Hajt Hajt”, ku Kiara do të jetë siç duket protagoniste e videos.

Pasi lajmi mori dhenë, Butrint Imeri postoi një pjesëz nga kënga e re, videoja e së cilës ka kaluar tashmë 1 milion shikimet në Instagram.

Diçka që duket se u ndihmua edhe nga fotot me Kiarën. Prej dy vitesh, Kiara dhe Butrinti përfliten se janë bashkë por ata gjithmonë e kanë mohuar.

“1 milion veç një demo e vogël. Akoma s’keni pa sen”, shkruajti Butrinti në Instagram, “Erdhi koha”.

View this post on Instagram

HAJT HAJT 🤭

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

https://www.instagram.com/p/Bx7rVaHlLy0/