Vajza e Ermal Mamaqit ”Mbretëresha e re e Instagramit”, thyen rekord që ditën e parë të lindjes (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Ermal Mamaqit ”Mbretëresha e re e Instagramit”, thyen rekord që ditën e parë të lindjes (FOTO)

Vajza e Ermal Mamaqit ”Mbretëresha e re e Instagramit”, thyen rekord që ditën e parë të lindjes (FOTO)

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë, Ami ditën e djeshme solli në jetë një vajzë të shëndetshëm dhe shumë të ëmbël.

Menjëherë pas lindjes së vogëlushes ishte Ermali i cili e prezantoi edhe për publikun me anë të nj fotoje të postuar në Instagram.

Brenda pak orësh kjo foto ka arritur plot 164 mijë pëlqime duke thyer kështu rekordin e fotos shqiptare më të pëlqyer në Instagram.

Foto më e pëlqyer deri dje ishte foto e postuar nga Xhensila Myrtezaj ku shfaqej me Bes Kallakun ditën e dasmës e cila numëronte 133 mijë pëlqime.