E njihni këtë vogëlushe? Sot është një ndër vajzat më të bukura shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
E njihni këtë vogëlushe? Sot është një ndër vajzat më të bukura shqiptare (FOTO)

E njihni këtë vogëlushe? Sot është një ndër vajzat më të bukura shqiptare (FOTO)

Të gjithë ne kemi kuriozitet për të parë sesi kanë qenë yjet e njohura të showbiz-it shqiptarë fëmijë. Na kuriozon kjo gjë pasi duam të shikojmë a kanë ndryshuar shumë, apo vazhdojnë të ruajnë sërish të njëjtat tipare?

Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi është bërë nostalgjike sot, dhe ka publikuar një foto të fëmijërisë së saj. Ajo edhe fëmijë paska qenë një vogëlushe mjaft e bukur, njësoj si sot.

Gjithsesi, Almeda ka ndryshuar dhe vështirë se mund të njihet se vogëlushja në foto është aktorja e njohur e cila prej vitesh jeton në Turqi.