Për të gjithë ata që ishin kurioz Alban Ramosaj tregon publikisht kush është “Bitc*i i mesnatës” – AlpeGossip
Për të gjithë ata që ishin kurioz Alban Ramosaj tregon publikisht kush është “Bitc*i i mesnatës”

Për të gjithë ata që ishin kurioz Alban Ramosaj tregon publikisht kush është “Bitc*i i mesnatës”

Alban Ramosaj ka qenë i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” që trasmetohet çdo të shtunë në Abc News. Këngëtari ka folur për të rejat e fundit nga jeta e tij personale dhe profesionale. Së fundmi ai ka publikuar këngën “Ike” e pritet që për pak ditë të lançojë një tjetër projekt. Në repertorin e tij ai ka shumë këngë ama një nga ato që u diskutua shumë ishte “Bitc* i i mesnatës”.

Për të gjithë ju që keni qenë kuriozë të dini se kush është ajo që Albani referohet me këtë nofkë, këngëtari na ka zbuluar një detaj të rëndësishëm.

“Në projektin e ri “Bitc*i i Mesnatës” është prezent.

Unë shkruaj në bazë të gjërave që kam kaluar dhe parë dhe “Bitc*i i Mesnatës” ka qenë një miks i të dyjave. “,- ka treguar Albani. Epo shumë shpejt me publikimine këngës së re do e marrim vesh se kush qenka në të vërtetë për Albanin “Bitc*i i Mesnatës”.