Të jetë photoshop? Rina Balaj dyshohet për këtë detaj në pjesën intime (FOTO) – AlpeGossip
Të jetë photoshop? Rina Balaj dyshohet për këtë detaj në pjesën intime (FOTO)

Të jetë photoshop? Rina Balaj dyshohet për këtë detaj në pjesën intime (FOTO)

ina Balaj është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave.

Padyshim janë të shumtë ata të cilët e adhurojnë Rinën për format e bollshme fizike që ka, por po të keni pak sy skeptikë me siguri do kërkoni detaje që bëjnë diferencën.

Nëse krahasojmë dy imazhet e mëposhtme vihet re një ndryshim i dukshëm dhe madhësinë e gjoksit së këngëtares.

Te ketë përdorur Rina photoshop në realizimin e fotos ku shfaqet me veshje pink? Po ju si mendoni?