Mamaja e Ledrit shfaqet shumë e mërzitur dhe arsyen e tregon vetë ajo (FOTO) – AlpeGossip
Mamaja e Ledrit shfaqet shumë e mërzitur dhe arsyen e tregon vetë ajo (FOTO)

Mamaja e Ledrit shfaqet shumë e mërzitur dhe arsyen e tregon vetë ajo (FOTO)

Ledri ka një marrëdhënie të ngushtë me prindërit, veçanërisht me mamanë.

Xheraldina Vula është një personazh i njohur për ju edhe në ekranet televizive. Së fundmi ajo është a angazhuar si pjesë e jurisë në MasterChef Albania Junior’. Por këtë herë është shfaqur shumë e mërzitur duke e ndarë mërzitjen e saj edhe me ndjekësit. Macja e shtëpisë është larguar prej dy ditësh dhe ende nuk po gjendet. Familja është ende në kërkim dhe ofron shpërblim për atë që e gjen. Mamaja e reperit na zbuloi kështu edhe sa shumë i do kafshët.