ME REÇIPETA TYL/ Trejsi Sejdini “çmend” rrjetin me foton provokuese – AlpeGossip
ME REÇIPETA TYL/ Trejsi Sejdini “çmend” rrjetin me foton provokuese

ME REÇIPETA TYL/ Trejsi Sejdini “çmend” rrjetin me foton provokuese

Trejsi Sejdini ose njohur ndryshe “gangësterja e elbasanit” vihet shpesh në qendër të mediave rozë. Trejsi ka fituar edhe kurorën e “miss univers”, ku u njoh edhe më shumë për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social “Instagram” ku publikon foto të ndryshme duke ekspozuar sa më shumë të mundet gjoksin edhe vithet,të cilat kritikohen nga ndjekësit.

Mesa duket Trejsi nuk di të ndalet pasi para disa minutash kapublikuar një foto në story,ku shihet me reçipeta tyl të bardha dhe veshje sportive.