Françeska Jaçe pozon duke nxjerrë në pah të pasmet/ Komentuesja i kujton kohën kur i bënte video HOT në krevat…(FOTO) – AlpeGossip
Françeska Jaçe pozon duke nxjerrë në pah të pasmet/ Komentuesja i kujton kohën kur i bënte video HOT në krevat…(FOTO)

Françeska Jaçe pozon duke nxjerrë në pah të pasmet/ Komentuesja i kujton kohën kur i bënte video HOT në krevat…(FOTO)

Jo vetëm meshkujt por tashmë mesa duket të pasmet bombastike të Françeska Jaçes nuk po i rezistojnë edhe vajzat.

Teksa ka postuar një foto e veshur me body bikini, duke nxjerrë në pah të pasmet e saj tejet provokuese, një komentuese i shkruan: “Ti s’je normal mi motra, më kujtove ato videot që ti bëja në krevat byçën video, hahata love you”.

Nga ana tjetër Françeska i kujton shumë mirë ato momente dhe i’a ka kthyer komentuese me goxha sportivitet me një të qeshur të gjatë dhe duke e konfirmuar ngjarjen në fjalë.

Të gjithë janë të pafajshëm! Fajin e ka të pasmet e Françit