ME RASTIN E DITËLINDJES/ Marina Vjollca vendos të bëjë të lumtur këtë person duke… (FOTO) – AlpeGossip
ME RASTIN E DITËLINDJES/ Marina Vjollca vendos të bëjë të lumtur këtë person duke… (FOTO)

ME RASTIN E DITËLINDJES/ Marina Vjollca vendos të bëjë të lumtur këtë person duke… (FOTO)

Fansat e vipave janë të shumtë dhe shpeshherë i dedikojnë atyre edhe mjaft hapësirë në rrjete sociale.

Sigurisht që në këmbim zakonisht kërkojnë e pakta një “like” nga idhujt e tyre edhe pse të rrallë janë vipat që e bëjnë.

Por Marina vjollca, ka vendosur të gëzojë një fansen e saj duke e uruar në Isntagramin e saj me rastin e ditëlindjes.

Edhe pse me xheste të vogla, është e rëndësishme të bësh të tjerët të lumtur e sidomos kur ata janë mbështetja më e madhe në botën e ekranit.

/AlpeNews.al