"URIME MBRET!"/ Fjalët e Ermalit për ditëlindjen e babait (FOTO) - AlpeGossip
“URIME MBRET!”/ Fjalët e Ermalit për ditëlindjen e babait (FOTO)

“URIME MBRET!”/ Fjalët e Ermalit për ditëlindjen e babait (FOTO)

Në familjen Fejzullahu sot ka një arsye më shumë për të festuar.
Sikundër ju kemi njoftuar , këngëtari Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, duke mbushur plot 71 vjet vjeç.

Që nga mëngjesi, këngëtari ka pranuar urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat e tij.

Një urim të veçantë ia bëri edhe djal i tij Ermali, i cili përmes rrjeteve sociale e quan atë me epitetin “Mbret”.

“Urime Mbret ditëlindjen, paq shëndet e jetë tgjatë.”, shkruan Ermali në urimin për babain.

 

View this post on Instagram

Urime Mbret ditelindjen, paq shendet e jete tgjate .

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on