"DUHET TË PRES 2 ORË QË..."/ Modelja shqiptare fajëson Presidentin Trump dhe ia thotë publikisht (FOTO) - AlpeGossip
“DUHET TË PRES 2 ORË QË…”/ Modelja shqiptare fajëson Presidentin Trump dhe ia thotë publikisht (FOTO)

“DUHET TË PRES 2 ORË QË…”/ Modelja shqiptare fajëson Presidentin Trump dhe ia thotë publikisht (FOTO)

Ajo jeton prej vitesh në Amerikë dhe si qytetare e atij vendi ka ngritur shpesh zërin në mediat sociale ndaj gjërave që është kundër.

Së fundmi modelja Emina Cunmulaj reagoi me një mesazh drejtuar Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump.

Emina postoi një foto në Insta Story ku dukej se kishte ngecur në mes të trafikut dhe për këtë fajtor bëri kreun e shtetit amerikan.

“I dashur Trump… Më duhet të shkoj te fëmijët e mi… Dhe për fajin tënd më duhet të pres të paktën 2 orë. Dhe as nuk mund të parkoj dhe të shkoj në këmbë. Vërtetë?!”, shkroi ajo në Insta Story.

Cunmulaj nuk ka dhënë më shumë detaje pse fajëson Trump-in, por prej pak kohësh vendi i tyre po kalon një krizë politike.