Ermal Mamaqi ka asistentin personal më të mirë nga të gjithë që e shoqëron në... (VIDEO) - AlpeGossip
Ermal Mamaqi ka asistentin personal më të mirë nga të gjithë që e shoqëron në… (VIDEO)

Ermal Mamaqi ka asistentin personal më të mirë nga të gjithë që e shoqëron në… (VIDEO)

Komediani Ermal Mamaqi ka publikuar një nga videot më të ëmbla të kësaj të shtune.
Ai shfaqet duke u stërvituar, por ka zgjedhur asistentin personal më të veçantë nga të gjithë.

Së bashku me Ermalin ka qenë edhe djali i tij Joeli, i cili duket se argëtohet dhe kalon gjithnjë kohën më të mirë me të atin.

Kjo nuk është hera e parë që Ermali na tregon sesi e kalon kohën me të birin. Prej pak javësh ai është bërë baba për herë të dytë me vogëlushen Sia.