Incidenti në kërcim, Rovena Dilos i ngrihet fustani dhe i dalin pjesët intime në ekran (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Incidenti në kërcim, Rovena Dilos i ngrihet fustani dhe i dalin pjesët intime në ekran (FOTO+VIDEO)

Incidenti në kërcim, Rovena Dilos i ngrihet fustani dhe i dalin pjesët intime në ekran (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Rovena Dilo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance with me All star”.

Por duket se gjatë kërcimit të fundit, i ka ndodhur një incident, pasi teksa performonte dhe gjatë lëvizjeve i janë shfaqur më shumë nga sa duhet pjesët intime.

Në disa foto të postuara në faqen e Olti Currit, shihet edhe momenti i sikletshëm i këngëtares.