Gjendet “SOZIA” e Encës/ Ngjashmëria është e frikshme (FOTO) – AlpeGossip
Gjendet “SOZIA” e Encës/ Ngjashmëria është e frikshme (FOTO)

Gjendet “SOZIA” e Encës/ Ngjashmëria është e frikshme (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia është bëri emri më i komentuar së fundmi në media shkak i projektit të saj muzikor, këngës ‘Dua’.

Në këtë këngë skenat e klipit kanë qenë aq eksplicite sa nuk ka mbetur pa pranuar edhe komente negative por ka pasur të atillë që e kanë përkrahur dhe kënga ka marrë klikime të shumta në kanalin zyrtar në Youtube.

Enca, është kujdesur që t’i ndajë me ndjekësit edhe videot që fansat ia kanë dërguar ku shihen duke e kënduar ‘Dua’.

E njëra prej vajzave ka ngjashmëri aq të madhe me Encën sa në një moment mund të mendosh se është vetë ajo për më shumë shihni fotot:

 

Përgatiti /AlpeNews.al/