PAS PUTHJES NË BUZË ME BEBE REXHËN/ FOTO: Rita na prezanton të dashurin. Ja çfarë bën me flamurin shqiptar – AlpeGossip
PAS PUTHJES NË BUZË ME BEBE REXHËN/ FOTO: Rita na prezanton të dashurin. Ja çfarë bën me flamurin shqiptar

PAS PUTHJES NË BUZË ME BEBE REXHËN/ FOTO: Rita na prezanton të dashurin. Ja çfarë bën me flamurin shqiptar

Rita Ora sot ka marrë pjesë në festën e Karnevaleve që po mbahet në Londër.

Ylli i dhjetëra hiteve nuk është e vetme, bashkë me të është motra Elena dhe i dashuri i saj.

E ky i fundit në një instastory të postuar vet Rita në llogarinë Instagram shihet duke vallëzuar me flamurin Kuq e Zi, me të cilin edhe është mbështjellur.

Ndryshe Rita asnjëherë nuk e ka mohuar dashurinë për shqiptarët dhe identitetin e saj, madje me krenari ajo thotë që është nga Kosova.