NJË EKIP I TËRË DUKE I PLOTËSUAR “TEKAT”/ Bleona Qerreti tregon prapaskenat e videoklipit (VIDEO) – AlpeGossip
NJË EKIP I TËRË DUKE I PLOTËSUAR “TEKAT”/ Bleona Qerreti tregon prapaskenat e videoklipit (VIDEO)

NJË EKIP I TËRË DUKE I PLOTËSUAR “TEKAT”/ Bleona Qerreti tregon prapaskenat e videoklipit (VIDEO)

Para pak muajve këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti ka lansuar projektin e ri “I don’t need ur love”.

Kjo këngë e Bleonës u mirëprit nga publiku ku tashmë ka mbledhur afro një milion klikime në kanalin, Youtube.

Dhe tani, Bleona ka vendosur që për të gjithë fansat e saj të publikojë prapaskenat e videoklipit, në të cilin ka momente të ndryshme dhe mjaft qesharake.

“Shikoni çfarë në të vërtetë ka ndodhur në prapaskenat e klipit për 3 minuta. I jam shumë falënderuese gjithë ekipit të mrekullueshëm që e bën të ndodhte kjo”, shkruan ajo.