Tom Cruise harron zinxhirin e pantallonave hapur dhe ç’të shohësh (FOTO) – AlpeGossip
Tom Cruise harron zinxhirin e pantallonave hapur dhe ç’të shohësh (FOTO)

Tom Cruise harron zinxhirin e pantallonave hapur dhe ç’të shohësh (FOTO)

Ai mund të jetë nëna e aksionit dhe heroi i padiskutueshëm në filmin “Mission Impossible”.

Por Tom Cruise provoi se është si të gjithë ne njerëzit e thjeshtë, kur u pa në premierën e filmit në Tokio të mërkurën, me zinxhirin e pantallonave të tij të hapur.

Aktori 56-vjeçar nuk dukej i vetëdijshëm për këtë incident, por vazhdonte të buzëqeshte përpara fansave para se të shkonte në konferencën për shtyp.

Megjithatë nga i gjithë ky incident nuk pamë më shumë sesa vetë këmishën që Tom kishte futur poshtë pantallonave.

Ai iu bashkua trupës së aktorëve, Henry Cavill, Christopher McQuarrie dhe Simon Pegg.

Tom pësoi një aksident të tmerrshëm së fundi gjatë xhirimeve dhe kyçi i tij i këmbës ende nuk është shëruar.