U NDANË PAK PARA MARTESËS por shihni çfarë urimi i bën Afrona Bleros për ditëlindje: Ti më njeh më mirë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
U NDANË PAK PARA MARTESËS por shihni çfarë urimi i bën Afrona Bleros për ditëlindje: Ti më njeh më mirë dhe… (FOTO)

U NDANË PAK PARA MARTESËS por shihni çfarë urimi i bën Afrona Bleros për ditëlindje: Ti më njeh më mirë dhe… (FOTO)

Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë një prej çifteve më të njohur të showbizit shqiptar, të cilët së fundmi erdhën në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të ndarjes së tyre të bujshme.

Pak para martesës, Afrona fshiu të gjitha fotot me Bleron dhe ata nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram. Megjithatë, çifti u pajtuan sërish dhe ditën e sotme, në 40-vjetorin e lindjes së Bleros, Afrona i ka bërë partnerit urimin më të bukur.

“Gëzuar ditëlindjen dashurisë time të vërtetë. Ti më njeh më mirë dhe di ëndrrat e mia më të mëdha. Qofshim bashkë për shumë ditëlindje të tjera që na presin.”- ka shkruar ajo në postim.