Fansi i thotë ”më dukesh shumë katunare”, Kejvina i kthehet por bën ”gafën” që s’pritej (FOTO) – AlpeGossip
Fansi i thotë ”më dukesh shumë katunare”, Kejvina i kthehet por bën ”gafën” që s’pritej (FOTO)

Fansi i thotë ”më dukesh shumë katunare”, Kejvina i kthehet por bën ”gafën” që s’pritej (FOTO)

Bëj një pyetje’, opsioni më i ri i ‘Instagramit’, i cili u ka dhënë mundësi personazheve të njohur në vendin tonë që të jenë më pranë me fansat e tyre.

Një ndër “Vip-at’ që ka ngjallur kureshtjen e ndjekësve është edhe velina e emisionit “Xing me Ermalin”, Kevina Kthella, e cila është pyetur nga dikush: “Pse më krijon përshtypje si shumë katunare t’i mua?”.

Përgjigja e bukuroshes ka qenë e menjëhershme, ku nuk ka lënë mënjanë edhe ironinë. “Të uroj që edhe ti vetëm për një ditë të jesh katunare si unë dhe do kuptosh së paske cen kot në këtë jetë”, ka shkruar Kejvina. Mirëpo velina seksi ka bërë një gabim “të vockël” pasi në vend që të shkruante “qenë” ka shkruar “cen”. Probleme dialektore, falet!