” ALKETA POSTON FOTON HISTORIKE”/ Të gjithë drejtuesit e kompanive bashkë: Kush është kundër të flas tani… – AlpeGossip
” ALKETA POSTON FOTON HISTORIKE”/ Të gjithë drejtuesit e kompanive bashkë: Kush është kundër të flas tani…

” ALKETA POSTON FOTON HISTORIKE”/ Të gjithë drejtuesit e kompanive bashkë: Kush është kundër të flas tani…

Fotografohen së bashku drejtuesit e kompanive më të rëndësishme të eventeve në Shqipëri.

Bëhet fjalë për drejtuesit e kompanive  “Geraldina Sposa” “Class by Alketa Vejsiu”  dhe “Ami Event.

Alketa Vejsiu, Armand Peza, Marcela Lati, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë pozuar si miq të mirë, në Como të Italisë, kur ishin në dasmën e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços.

Fotoja është publikuar nga Alketa Vejsiu e cila e quan një foto historike

“Foto Historike!Konkurrenca nuk ekziston per aq kohe sa secili konkurron me veten!

“All for love and Love for All”!
Kush eshte kundër ose te flase tani, ose te heshte pergjithmonë!” shkruan Alketa krah fotos.