MOS I HIDHNI/ Ky trend që bëri namin në 2018-ën do të vazhdojë të jetë i preferuari i 2019 (FOTO) – AlpeGossip
MOS I HIDHNI/ Ky trend që bëri namin në 2018-ën do të vazhdojë të jetë i preferuari i 2019 (FOTO)

MOS I HIDHNI/ Ky trend që bëri namin në 2018-ën do të vazhdojë të jetë i preferuari i 2019 (FOTO)

Viti 2018 na riktheu modën e viteve të mëparshme që nga modelet e veshjeve me pika, me printe kafshësh e deri tek mëngët e fryra.

Në pritje të vitit 2019 dhe rishikimit të trendeve më të suksesshme duket se ky trend i mëngëve të fryra do të vazhdojë të jetë një nga të preferuarit e blogereve dhe në vitin e ardhshëm.

Këto janë disa prej pulovrave dhe bluzeve me mëngë të fryra që do të duken yll me çdo lloj kombinimi: