“MENDOJ SE KA ARDHUR KOHA TË THEMI TË VËRTETËN”/ Reagon “e dashura” e Flavias: S’kemi folur kurrë si shoqe… – AlpeGossip
“MENDOJ SE KA ARDHUR KOHA TË THEMI TË VËRTETËN”/ Reagon “e dashura” e Flavias: S’kemi folur kurrë si shoqe…

“MENDOJ SE KA ARDHUR KOHA TË THEMI TË VËRTETËN”/ Reagon “e dashura” e Flavias: S’kemi folur kurrë si shoqe…

Silvana, konkurrentja e larguar nga “Love Story” publikoi gjatë ditës së djeshme disa biseda që vërtetonin se Saimiri i kishte shkruar Flavias për ta ftuar në vilën e tij. Më pas Silvana publikoi edhe disa mesazhe që i kanë shkuar në Instagram nga një vajzë, e cila i shkruan se është lezbike dhe se po njihet me Flavian. “Mua më pëlqejnë femrat dhe po njihemi ndërkohë që ajo është aty brenda!”– thuhej në mesazh.

Pas fjalëve të silvanës reagoi edhe Flavia, e cila u shpreh se është e vërtetë që ka marrë lule nga mikesha e saj Adriana Destani, por në shenjë miqësie dhe asgjëje më tepër. Ajo e cilëson këtë veprim të Silvanës si xhelozi dhe mllef dhe se vetë është në Love Story vetëm për një qëllim, për të fituar dashurinë e Saimirit.

Pas Flavias ka reaguar edhe vetë vajza në fjalë, Adriana, e cila ka “kërcënuar” se ka fakte që ato të dyja kanë flirtuar, kanë bërë plane bashkë dhe Flavia i ka treguar se në atë emision ka shkuar vetëm për famë

“OK NUK KISHA NDERMEND TE FLISJA APO TE REAGOJA FARE DUKE QEN SE JAM BERE PJES E LOJES TENDE @FLAVIA.HARIZAJ MENDOJ SE KA ARDH MOMENTI TE FLASIM TE VERTETEN! UN NE ASNJI MOMENT NUK KAM DASHUR TE NGATRROHEM ME GJERA TE TILLA SEPSE EDUKATA SMA LEJON. DUKE PAR PORTALET QE PERMENDET EMRI IM KUDO, SI E “DASHURA” JOTE ATEHERE MENDOJ SE DUHET TE REAGOJ! ” TI NUK JE E DASHURA IME FLAVIA DHE NUK KE PER TE QEN KURRE, E NUK KEMI PER TE PAS KURRE DICKA BASHK TANI QE KUPTOVA DHE ZBULOVA KARAKTERIN TENDE. TEKSA KE QEN ATY BRENDA KEMI BERE PLANE BASHK ME DAL, ME U ARGETU , KEMI FLIRTU LULE TE KAM DERGUAR JO VETEM NJE HER DHE TI ME THOJE: “JAM NE EMISION PER FAM, JO PER TE CJET “DASHURIN” TE MBESHTETA DERI DIKU , DERI DJE ME SAKT !

TE MBESHTETA SEPSE JE “FEMER” MBI TE GJITHA KE NJE FAMILJE DHE NUK KAM DASHUR  TE LENDOJ. POR KUR SHOH QE TI PO NA MASHTRON “TE GJITHVE” ATHERE E KONFIRMOJ NJEREZ TE DASHUR QE UN DHE FLAVIA FLASIM, KEMI FOL, DHE KURR SI SHOQJE ! KJO ESHTE E GJITH E VERTETA DHE NESE DONI FAKTE I KAM TE PLOTA! POR BESOJ SE SJA VLEN ME . TE JENI TE QARTE QE UN KAM VETEM NJE FYTYR DHE KURRE SDO LEJOJ DIKE TE PERDORI IMAZHIN TIM PER FAME ! NUK ESHTE GJITHCKA FAMA NJEREZ E DASHUR. NE JET PARA CDO GJEJE ESHTE “DINJITETI” . SUKSESE NE LOVE STORY MACJA VOGEL. FLAVIAN MUND TA MBANI O SEPSE UN NUK DUA TE KEM TE BEJ ME TE ME. RESPECT ADRIANA DESTANI”- ka shkruar Adriana.