FOTOGRAFOHET SAPO DEL NGA PALESTRA/ Këngëtarja shqiptare më në formë se kurrë – AlpeGossip
FOTOGRAFOHET SAPO DEL NGA PALESTRA/ Këngëtarja shqiptare më në formë se kurrë

FOTOGRAFOHET SAPO DEL NGA PALESTRA/ Këngëtarja shqiptare më në formë se kurrë

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, është fotografuar së fundmi në Syndey pas stërvitjes së saj në palestër.

Ylli i muzikës u shfaq rrugëve e veshur me rroba sportive dhe menjëherë gjithë vëmendjen e mori trupi i saj i tonifikuar. Rita gjithashtu shihet e buzëqeshur teksa ecën me siguri të plotë në rrugë.

Fotografohet sapo del nga palestra, këngëtarja shqiptare më

Ora nga ana tjetër shihet me flokë të kuruar dhe një make-up mjaft të lehtë.

Ndërkohë kujtojmë se 32-vjeçarja është komentuar shumë kohët e fundit pas pjesëmarrjes së saj në “Eurovizion 2023”, ku realizoi një performacë që u pëlqye nga të gjithë.

Por jo vetëm kaq, pasi këngëtarja e famshme është komentuar dhe për pamjen mahnitëse në Met Gala, në fillim të majit.

Fotografohet sapo del nga palestra, këngëtarja shqiptare më

Së fundmi Rita është martuar me regjisoren Taika Waititi, dhe dyshja kanë qenë ne lëvizje të vazhdueshme nëpër botë, nga pushime në ishuj ekzotikë, deri në Londër dhe Liverpool, SHBA etj.