E GJITHË FAMILJA NË JAHT/ FOTO: Pushimet e David dhe Victoria Beckham në ishujt misteriozë – AlpeGossip
E GJITHË FAMILJA NË JAHT/ FOTO: Pushimet e David dhe Victoria Beckham në ishujt misteriozë

E GJITHË FAMILJA NË JAHT/ FOTO: Pushimet e David dhe Victoria Beckham në ishujt misteriozë

Futbollisiti i njohur David Beckham së bashku me gruan e tij, Victorian dhe fëmijët, janë duke kaluar pushimet në jahtin e këngëtarit Elton John. Ata njëkohësisht festuan edhe ditlindjen e djalit të tyre Romeos. Gjatë tërë kohës shihen të lumtur duke shijuar detin në  Jug të Francës, po ashtu duke notuar e duke shkrepur fotografi. Po ashtu aty ju dhanë fund disa spekulimev rreth mundësis së ndarjes së çiftit, pasi David dhe Victoria shihen të lumtur nën shoqërimin e njëri tjetrit.