PUSHIMET NË HOLANDË/ Komenti EPIK i reperit shqiptar për Dua Lipën: Ti nuk merresh me… – AlpeGossip
PUSHIMET NË HOLANDË/ Komenti EPIK i reperit shqiptar për Dua Lipën: Ti nuk merresh me…

PUSHIMET NË HOLANDË/ Komenti EPIK i reperit shqiptar për Dua Lipën: Ti nuk merresh me…

Pas shumë muajsh e angazhuar me koncerte, Dua po gjen kohë të relaksohet.

Dje, këngëtarja kaloi ditën në Holandë, duke anuluar çdo angazhim rreth muzikës, për të kaluar një vikend të qetë.

Në një fotografi që ndau me ndjekësit, Dua shfaqet me një varkë në liqen, duke marrë rreze dielli.

Ajo po kënaqej në maksimum me këtë pamje, ndërsa pranoi shumë komente mbi imazhin e këndshëm veshur në fustanin e bardhë.

Reperi G4shi i komentoi asaj me fjalët “Dua duke jetuar jetën e saj më të mirë, nuk kthehet prapa dhe të merret me askënd. Shumë dashni”.