VIP-ET TONA JANË TË FIKSUARA/ Ja 3 modelet e kapeleve që nuk duhet t’ju mungojnë (FOTO) – AlpeGossip
VIP-ET TONA JANË TË FIKSUARA/ Ja 3 modelet e kapeleve që nuk duhet t’ju mungojnë (FOTO)

VIP-ET TONA JANË TË FIKSUARA/ Ja 3 modelet e kapeleve që nuk duhet t’ju mungojnë (FOTO)

Kapelet nuk janë një aksesor a i përmendur sa janë këpucët ose çantat. Njësoj si vathët që shkojnë perfekt me veshjen ose si çanta që përmbush look-un tuaj, dhe kapelet ju japin ndjenjën e të kombinuarit në mënyrën më të bukur nëse dini ç’të zgjidhni.

Herën tjetër që pamja juaj nuk do të duket e plotë, provoni ta rregulloni atë me një kapele. Më poshtë ne do t’ju tregojmë disa nga llojet e kapeleve që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj. /Alpegossip.al

Beretat

Jo më një aksesor që përfaqëson Francezët, kjo lloj kapele është përfshirë në modë duke u bërë një nga trendet më të famshme falë ”Gucci” dhe ”Dior”. Kjo lloj kapele ju bën të dukeni shumë bukur dhe si zonjusha të vërteta. Gjithashtu, mund ta kombinoni në çdo moment të ditës dhe do të dukeni të kompletuara.

Oriola Marashi 

Elita Rudi

Kejvina Kthella

Françeska Jaçe

Enca Haxhia

Beatrix Ramosaj

Lori Hoxha

Sara Hoxha

Një kapele si ato të baseball

E kombinueshme me çdo gjë dhe vishet në çdo moment të ditës. Do të dukeni sportive, bukur dhe në modë. VIP-et tona e këshillojnë.

Kejvina Kthella

Tayna

Françeska Jaçe

Dafina Zeqiri

Lori Hoxha

Einxhel Shkira

Bora Zemani

Alketa Vejsiu

Një kapele dielli

Një kapele tradicionale dielli, ju mbron dhe mbulon kokën dhe fytyrën tuaj nga nxehtësia. Ky aksesor mund të ketë çdo lloj materiali por zakonish është kashe dhe najlon. Tashmë duhet ta dini se një kapele e tillë nuk duhet t’ju mungojë.

Alketa Vejsiu

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Sara Hoxha

Jona Spahiu