FLITET SE KANË KONFLIKT/ Ndjekësi-Lori Hoxhës: Ç’po ndodh mes jush dhe Xhemi Shehut? (FOTO) – AlpeGossip
FLITET SE KANË KONFLIKT/ Ndjekësi-Lori Hoxhës: Ç’po ndodh mes jush dhe Xhemi Shehut? (FOTO)

FLITET SE KANË KONFLIKT/ Ndjekësi-Lori Hoxhës: Ç’po ndodh mes jush dhe Xhemi Shehut? (FOTO)

Lori Hoxha ka postuar në profilin e saj një foto ku duket vërtet bukur dhe e veshur me shumë kujdes. Në seksionin e komenteve, bukuroshja ka marrë shumë fjalë pozitive që e komplimentojnë për pamjen e saj.

Por, një koment i veçantë nuk mund të na shpëtonte. Një ndjekës i ka shkruar Lorit: O gabele nje pyetje kisha une po xhemin e portokallis pse nuk e shofim kurr ne festat tuaja apo per nje kafe ose nje foto me ty cfar ka ndodhur me ju ???

Mesa duket, mosprania e Xhemit nëpër darka dhe evente nuk është dalluar vetëm nga ne por dhe nga ndjekësit e Lorit. Ne ju kujtojmë se para pak kohësh në darkën që u organizua në studion e Shef Renato Mekollit, Xhemi nuk ishte e pranishme si të gjithë moderatoret/ët e tjerë. Madje më vonë u zbulua dhe se Xhemi nuk ndjek në Instagram as Lorin e as Sara Hoxhën.

Kjo gjë na shton dyshimet se mund të ketë ndodhur diçka midis moderatores së dashur dhe motrave Hoxha… /AlpeGossip.al