AKUZA PËR SHPIFJE/ Gjykata dënon Stresin tre ditë para PROTESTËS së opozitës – AlpeGossip
AKUZA PËR SHPIFJE/ Gjykata dënon Stresin tre ditë para PROTESTËS së opozitës

AKUZA PËR SHPIFJE/ Gjykata dënon Stresin tre ditë para PROTESTËS së opozitës

Problemet me drejtësinë duket se nuk kanë të sosur me reperin Stresi.
Ai është gjobitur me 70 mijë lekë nga Gjykata Penale për akuzën e fyerjes dhe shpifjes ndaj aktorit Leonard Bombaj.

Kjo histori daton në mars të vitit 2017 kur gjatë një aktiviteti për provat e librit “Guinnes” reperi i ka hedhur një kovë me ujë aktorit Bombaj dhe gjithashtu e ka quajtur pedofil. Reperi ka 6 muaj kohë për të shlyer vlerën e gjobës.