Aktualitet – AlpeGossip

Aktualitet

DUA LIPA NË TIRANË! Revoltohet Besa Kokëdhima: U prit me lëvdata se ka bërë art jashtë vendit, ne jemi katandisur…

DUA LIPA NË TIRANË! Revoltohet Besa Kokëdhima: U prit me lëvdata se ka bërë art jashtë vendit, ne jemi katandisur…

Besa Kokëdhima ka reaguar lidhur me vizitën e këngëtares Dua Lipa në Shqipëri. Përmes një…

TRANSFORMIMI I PIRAMIDËS/ Prestigjiozja “The Economist”: Kur të rihapet do ketë hyrë në epokën digjitale…

TRANSFORMIMI I PIRAMIDËS/ Prestigjiozja “The Economist”: Kur të rihapet do ketë hyrë në epokën digjitale…

Prestigjiozja britanike “The Economist” i ka kushtuar një artikull transformimit të Piramidës, e cila po…

JETË TË MARRA NGA DHUNA/ 8 Marsi ndryshe në qytetin e Durrësit, shkallët e galerisë mbushen me këpucë të kuqe (FOTO)

JETË TË MARRA NGA DHUNA/ 8 Marsi ndryshe në qytetin e Durrësit, shkallët e galerisë mbushen me këpucë të kuqe (FOTO)

Sot, më datë 8 mars, ditën ndërkombëtare të gruas, teatri “Aleksandër Moisiu” në Durrës vjen…

“JAM ME TEMPERATURË…”/ Ardit Gjebrea infektohet me koronavirus dhe tregon simptomat (FOTO)

“JAM ME TEMPERATURË…”/ Ardit Gjebrea infektohet me koronavirus dhe tregon simptomat (FOTO)

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea është infektuar me Koronavirus. Lajmin e ka bërë…

E RËNDË/ Gjendet kufoma e një shqiptari në Paro të Greqisë, dyshohet se…

E RËNDË/ Gjendet kufoma e një shqiptari në Paro të Greqisë, dyshohet se…

Kufoma e një shtetasi shqiptar është gjetur dje në ishullin Paro të Greqisë. Mediat greke…

“Tradhtia” dhe skandali që po “NDEZ” rrjetin!

“Tradhtia” dhe skandali që po “NDEZ” rrjetin!

Shumëkush që ka hapur rrjetet sociale prej mbrëmjes së djeshme deri mëngjesin e sotëm ka…

VATËR INFEKTIMI/ Shtatë të burgosur të prekur nga virusi në Fush-Krujë transferohen në Shënkoll

VATËR INFEKTIMI/ Shtatë të burgosur të prekur nga virusi në Fush-Krujë transferohen në Shënkoll

Burgu i Fushë-Krujës është kthyer në vatër të nxehtë të koronavirusit. Bëhet me dije se…

ÇFARË NA PRET NË MUAJIN E FTOHTË TË DIMRIT?  Bino, Ziu dhe Tomorri komentojnë “valën e dytë” të Covid-19

ÇFARË NA PRET NË MUAJIN E FTOHTË TË DIMRIT? Bino, Ziu dhe Tomorri komentojnë “valën e dytë” të Covid-19

Rreziku dhe të panjohurat e valës së dytë të infektimeve me koronavirus ka qenë temat…

PROTESTA E ILIR METËS/ Reagon Ambasada e Francës në Tiranë

PROTESTA E ILIR METËS/ Reagon Ambasada e Francës në Tiranë

Ambasada e Francës në Tiranë njofton qytetarët të tregojnë kujdes lidhur me demonstrimin publik të…

Çfarë po ndodh me vajzat e SHOWBIZZ-it? Drogë, lidhje me “të fortët” dhe…sjellje të pahijshme

Çfarë po ndodh me vajzat e SHOWBIZZ-it? Drogë, lidhje me “të fortët” dhe…sjellje të pahijshme

Nuk do shumë punë që në Shqipëri të konsiderohesh VIP. Ditë pas dite, showbizz-it shqiptar…